2022 Trendleri Arasında En İhtişamlı Oturma Grubu Modelleri
Blog

2022 Trendleri Arasında En İhtişamlı Oturma Grubu Modelleri

2022 yılının ilk aylarında iken koltuk takımlarına yeni bir soluk gelmeye başlamıştır. Birbirinden özgün tasarımlara sahip yeni modeller ile evlerinizi istediğiniz gibi dizayn edebilirsiniz. Yalnızca koltuk takımlarına değil yemek odalarına, yatak odalarına ve duvar ünitelerine de pek çok yenilik gelmiştir. Tamamen kendinize özgü stiller ve hoşlandığınız renkler ile dizayn edebileceğiniz eviniz için aşağıda birkaç model yer almaktadır. Her sene bir önceki modellerden çok daha lüks ve ihtişamlı olan modelleri inceleyerek eviniz için en ideal olanı seçebilirsiniz. Kendinizi bu koltuk takımı modelleri sayesinde modern tarzın sanatsal esintine, klasik havanın bohem etkisine bırakabilirsiniz. Satın alacağınız koltuk sayesinde evinizi en kullanışlı şekilde dizayn edebilirsiniz.

Sunshine Oturma Grubu

Sunshine Oturma Grubu

Oturma gruplarına özgün bir ruh kazandıran bu model sayesinde hayatınızı güzelleştirebilirsiniz. Sık zaman geçirilen alanlardan biri olan salonlarınızı bu takım sayesinde mükemmelleştirebilirsiniz. Takımda çalışılan sürrealist geçişler sizleri eşsiz bir manzaraya sürükleyecektir. Ciddi uğraşlar sonucunda elde edilen eşsiz görünüm sayesinde yalnızca kendinizi değil misafirlerinizi de şımartabilirsiniz. Pek çok çiftin evinde severek kullandığı bu model, lüksü en ulaşılabilir fiyatlar ile sizlere yansıtmaktadır. Estetik oturma grubu sayesinde salonlarınıza güzel bir aura kazandırabilirsiniz. Yeşil rengin ön plana çıktığı modelde kahve tonlarına ve turuncuya da yer verilmiştir. Modelde hem ikili hem de tekli koltukları bulabilirsiniz. Belirsiz şekiller ile ortaya çıkarılan bu tasarımda sürrealizmin doruklarına çıkabilirsiniz.

Salyangoz Oturma Grubu

Sıradan renklerden sıkılmış biri olabilirsiniz. Siyah ya da beyaz gibi sık kullanılan renkler bir süre sonra insanları bayabilmektedir. Eğer salonlarınızda az kişide olan bir renk tercih etmek ister iseniz bu modeli tercih edebilirsiniz. Bu takım sayesinde eğlenceli oturma grubu modeline sahip olabilirsiniz. Turuncu ve sarı gibi canlı renkleri içerisinde barındıran bu model, marjinal detaylara sahiptir. Modelde bir adet üçlü, iki adet de tekli koltuk bulunmaktadır. Koltukların tasarımında iç içe geçmiş spiral desenler yer almaktadır. Spiral geçişler sayesinde koltuk, oldukça özgün bir görünüme sahiptir. Koltukta yer alan minderler, rahatlık açısından oldukça avantajlıdır.

Tulip Oturma Grubu

Oturma odalarınızda yaratmak istediğiniz şık görünüme ulaşmak için ilk yapmanız gereken şey doğru bir oturma grubu seçmektir. Hem misafirleriniz hem de sizin için lüksü oturma gruplarınızda taşıyabilirsiniz. Lüks oturma grubu sayesinde yalnızca oturma odalarınızda değil aynı zamanda ofislerinizde de hoş bir aura elde edebilirsiniz. Odalarınıza ciddi bir hava katmak ister iseniz bu takımı tercih edebilirsiniz. Tulip sayesinde hem ağır görünen bir tasarıma hem de konforlu koltuklara sahip olabilirsiniz. Özellikle devlet dairelerinde ve idari makamlarda sık sık tercih edilen bu modelde özgün bir sırt detayı bulunmaktadır.

Buffalo Oturma Grubu

Buffalo Oturma Grubu

Oturma gruplarınız için sade modellerin aksine desenli modelleri tercih ediyor iseniz bu ürün tam size göredir. Kapitone detayları ve ince işçiliği ile ön plana çıkan modelde, şık bir tasarım hâkimdir. Desenli oturma grubu sayesinde duvarlarınızın sıkıcı görünümünü ortadan kaldırabilirsiniz. Kahve ve mavi tonlarının bir araya gelmesi ile hazırlanan Buffalo, son yılların favorisi niteliğindedir. Takımda yer alan ombre detayları gözünüzü kamaştıracaktır. Lüksü abartısız olarak yansıtan bu takım sayesinde evlerinizi krallara layık olarak dizayn edebilirsiniz.

Modern Oturma Grubu

Çağın izlerini takip ederek hazırlanan bu takım ile 2022’nin sizden beklediği tasarımı ortaya koyabilirsiniz. Göz yormayan detaylara sahip bu ürün, klişenin ötesinde biz güzelliğe sahiptir. Modern oturma grubu ile tarzınızı en göz alıcı şekilde ortaya çıkarabilirsiniz. Hayatın yoruculuğundan ve kalabalık olmasından uzaklaşmak için tercih ettiğiniz evlerinizi bu model ile dekore ederek huzurlu dakikalar geçirebilirsiniz. Model içerisinde dinlenmek için kullanabileceğiniz her mobilya mevcuttur. İkili koltuk takımlarına uzanabilir ya da kendinizi berjerinize atarak dinlenebilirsiniz.

Travel Oturma Grubu

Beyazın koyu bir tonu ile tasarlanan bu ürün, berjer ve ikili koltuğun kombini ile ortaya çıkmıştır. Yaratıcı geçişlere sahip üründe dikkat çekici detaylar hâkimdir. Özellikle ofis ve kurumsal alanlarda tercih edilen bu takım lüksü en güzel şekilde yansıtmaktadır. Küçük boy alanlar için vazgeçilmez olan takımın dar alanları ferah gösterme gibi bir özelliği bulunmaktadır. Minimal yaşamayı seven insanlar için ideal oturma grubu takımını gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir