2022 Yılında Trend Alarmı Verecek Yatak Odası Modelleri
Blog

2022 Yılında Trend Alarmı Verecek Yatak Odası Modelleri

2022 trend yatak odası modelleri söz konusu olduğunda yalnızca Türkiye’de değil tüm dünyada ünlü olan desenler karşımıza çıkmaktadır. Hayatımıza değer katan yatak odası takımları sayesinde ilgi çekici tasarımları evlerimize kadar taşıyabiliyoruz. Tasarımların her birinde özgün parçalardan ve çağdaş değerlerden izlere rastlayabilirsiniz. Birbirinden şık ve ilgi çekici modelleri ile gözlerinizi kamaştıracak yatak odası takımları sayesinde odalarınıza değer katabilirsiniz. 2022 yılının trend alarmı veren ürünlerinde hem bütçe farklılıkları hem de tasarım detayları ön plana çıkmaktadır. Bütçenizi hesap ederek sizler için en uygun olan yatak odası takımında karar kılabilirsiniz. Aşağıda 2022 yılına ait, farklı bütçelerde 6 takım yer almaktadır. Yatak odalarınızda severek kullanabileceğiniz bu takımlar sayesinde hayatınızı güzelleştirebilirsiniz.

Gio Yatak Takımı

Gio Yatak Takımı

Yatak odalarının vazgeçilmezi olarak tanımlanan rahatlık, bazı takımlarda daha fazla kendini göstermektedir. Rahatlığın yanı sıra lüks ve detaycı yaklaşımı ile sizleri büyüleyecek Gio Yatak Takımı minimal tasarımı ile sizlere sunulmaktadır. Tasarımda minimal yaklaşım her bireyin tercih edeceği bir olgu değildir. Minimal takımları en çok küçük bir eve sahip olan insanlar tercih etmektedir. İhtişamın yansıması haline gelen bu ürün ile uykularınızı en iyi şekilde alabilirsiniz. Sizleri kendi yuvanıza ait hissettirecek bu takım sayesinde yatak odalarınızı dinlenme alanı olarak da kullanabilirsiniz. Karyolasında düşünülen ayrıntılar sayesinde ürünü 2022 yılı ve sonrasında sıklıkla kullanılacak takımlar listesine koymak mümkündür. İhtişam, şöhret ve lüksü tek takımda arayan insanlar için bu takım favori listesindedir.

Buffalo Yatak Takımı

Buffalo Yatak Takımı sayesinde şık görünümü marjinal tarz ile bir arada yatak odalarınıza taşıyabilirsiniz. Kendinden emin geçişlere ev sahipliği yapan bu takımda detaycı yaklaşımlar yer almaktadır. Karyolasında ve konsolunda ince bir işçilik bulunmaktadır. Tüm eşyalarınızı içine alabilecek kadar geniş bir hacme sahip olan kıyafet dolabı, oldukça kullanışlı bir tasarıma sahiptir. Hem tasarımı hem de özgün renkleri ile dikkatleri üzerine çeken komodin, yatak odalarınıza çok yakışacaktır. Ürünü yalnızca yatak odası için satın alabilir iken tüm evinizi Buffalo mobilyalar ile donatabilirsiniz. Böylelikle yalnızca yatak odanızdaki mobilyalar değil tüm evinizdeki mobilyalar birbiri ile uyumlu olabilecektir. Buffalo takım sayesinde evinizin her köşesinde çağın yeniliklerini hissedebileceksiniz.

İmera Yatak Takımı

Yatak odalarında aranan ilk özellik hiç şüphesiz kullanışlı bir tasarımdır. Kullanışlı mobilyalar ile donatılan yatak odaları insanlar için daha kaliteli bir yaşam sunacaktır. İmera Yatak Takımı sizler için kullanışlı bir dünyanın kapılarını aralamaktadır. Yeşil rengin farklı tonlarını tek bir takım altına bir araya toplayan model, gözlerinizi kamaştıracak bir güzelliğe sahiptir. Modelde karyolanın başlığı yeşil olup bu başlık sizlerin daha rahat uykuya dalmanızı sağlayacaktır. Karyolası oldukça rahat olan bu model, sağlam bir iskelete sahiptir. Eşsiz görünümü ile dikkat çeken modelde görkemli parçalar yer almaktadır.

Diamond Yatak Takımı

Diamond Yatak Takımı

Osmanlı döneminden kalma şanı ve şöhreti yaşatmak amacı ile tasarlanan bu model sayesinde yatak odalarınızı lüks bir güzelliğe kavuşturabilirsiniz. Diamond’un eşsiz güzelliği sizi saracak ve etkisi altına alacaktır. Sizlere sarayda gibi hissettirecek bu model sayesinde kendinizi kral olarak göreceksiniz. Modelin her köşesinde uzun tahta parçalar yer almaktadır. Karyolanın üst kısmı cibinlik ile donatılarak estetik bir anlayış yakalanmıştır. Sabahları güne enerji dolu başlamak isteyenler için ideal olan bu takım oldukça kullanışlıdır. Diamond Yatak Takımı ile modern çizginin vazgeçilmez detaylarını geleneksel bir biçimde yakalayabilirsiniz.

Klasik Yatak Takımı

Klasik tarzın betimlemelerini yatak odalarında arayanlar bu takımı tercih etmektedir. Modern çizgiden uzaklaşmadan tasarlanan bu takımın oldukça ilgi çekici renkleri bulunmaktadır. Renk geçişlerinde başarılı bir girişim yapmış olan Klasik Yatak Takımı komodine, karyolaya ve şifonyere sahiptir. Takım içerisinde ayrıca bir adet de kıyafet dolabını görebilirsiniz. Dolabın iç hacmi sizlere kullanışlı bir mobilya sunmaktadır.

Geleneksel Yatak Takımı

Eski dünyanın güzelliklerini günümüz dünyasına taşıma amacı ile üretilen bu takım sizleri doksanların başına sürükleyecektir. Eski zamanlarda sıklıkla kullanılan zarif desenleri Geleneksel Yatak Takımı parçalarında bulabilirsiniz. Sizleri hayal kırıklığına uğratmayacak parçalar, oldukça uzun ömürlüdür. 2022 yılının yeniliklerinden faydalanarak tasarlanan takımda estetik geçişlere yer verilmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir