Gio Yatak Odası
Blog

2022 Yılının En Trend Yatak Odası Modelleri

2022 yılının modern çizgileriyle ön plana çıkan yatak odası modelleri, dünyaca ünlü desenlerle bezenerek yaşam alanlarına renk katmaktadır. Öyle ki herkes kimi zaman dinlenmek kimi zaman huzuru doyasıya hissetmek kimi zaman da sevdikleriyle özel anlar yaşadığı yatak odalarının ilgi çekici tasarımlara sahip olmasını ister. Bunun için tercih edilen ürünlerin özgün parçalardan oluşması gerekirken, modayı da çok yakından takip etmek gerekir. Elbette trendlere ayak uydurmak kadar bütçe dostu ürünleri tercih etmek de son derece önemlidir. Günümüzde ekonomik fiyatlarla satışa sunulmuş, hemen herkese hitap eden birbirinden güzel yatak odası takımları tasarlanmıştır. Sizler de kendi odanızın büyüklüğüne ve kendi tarzınıza hitap edecek stile uygun birbirinden güzel takımları seçerek, yatak odalarınıza modernlik, şıklık ve güzellik katabilirsiniz.

Gio Yatak Odası Takımı

Yatak odası takımları seçerken vazgeçilmez temel ihtiyaç konfor olacaktır. Gio yatak odası takımı, rahatlığının yanı sıra lüks detaylarıyla da göz alıcı bir dekorasyon oluşturmanız konusunda en ideal seçenektir. Özellikle de minik fakat doğrudan göze çarpan detaylarıyla tüm dikkatleri üzerine çeken bu takım, minimalizm akımına öncülük ediyor.

Bilindiği gibi son zamanlarda gerek ev dekorasyonlarında gerekse de insanların kendi kişisel tarzlarında minimalizm akımı trend haline gelmiştir. Bu akım ne kadar az eşya o kadar çok huzuru nitelendirir. Yani minimalist dekorasyonlarda kullanılacak mobilyaların iri ve kaba durmaması, çok yer kaplamaması ve oldukça da sade olması gerekir. Bu nedenle Gio yatak odası takımının daha küçük yatak odaları için uygun olduğunu söylemek mümkün olacaktır. Aynı zamanda bu takım sadeliğinden gelen lüks görüntüsüyle de sizleri büyüleyecek.

Buffalo Yatak Odası Takımı

Buffalo yatak takımı, sadeliği bir kenara bırakarak biraz daha marjinal tarza sahip insanların tercih etmesi gereken bir üründür. Tasarımında dikkat çeken en önemli detay kendisinden emin geçişlere sahip olmasıdır. Detaylara önem verenlerin çok seveceği bu yatak takımının karyolası konforu tam manasıyla sunarken, konsollarında da ince işçilik yer alır. Aynı zamanda çok geniş iç hacme sahip olan mobilyaların, tüm eşyalarınızı fazlasıyla alması mümkündür. Buffalo yatak odası takımları tamamen özgün renklerle bezenmiş olmakla birlikte evlerinizde yer alan diğer mobilyalarla da müthiş bir ahenk yakalar. Buffalo yatak odası takımı, diğer dekorasyonlarla da süslenerek kullanıldığında evlerinize zarafeti, modernliği ve ihtişamı getirirken, sizleri de kullanım süreci boyunca çok mutlu edecektir.

İmera Yatak Odası Takımı

İmera yatak odası takımının en önemli özelliği çok kullanışlı bir tasarıma sahip olmasıdır. Öyle ki yatak odaları evlerimizde en sık kullandığımız ve kişisel eşyalarımızın tamamının da bu alanda bulunduğu bir yerdir. Bu nedenle diğer alanlara göre çok daha kolay dağılır. Ayrıca yoğun geçen bir günün ardından dinlenmek ve kişisel bakımınızı yapmak için de kullanacağınız yatak odalarında fonksiyonel ve konforlu ürünler seçmek uzun süreli kullanım sağlamak açısından çok önemli bir detaydır. Aynı zamanda İmera yatak odası takımı doğanın en güzel tonlarından biri olan yeşil renklerle donatıldığından, rahatlığın yanı sıra huzurlu hissetmenizi de mümkün kılacaktır. Abartılı tasarımlardan sıkılanların gönül rahatlığı ile tercih edebileceği İmera yatak odası, çok sağlam bir iskelete sahiptir. Eşsiz görünümü ve dayanıklılığı ile yıllar boyunca sıkılmadan kullanabileceğiniz yatak odası arıyorsanız kesinlikle tercihinizi bu üründen yana kullanmalısınız.

Diamond Yatak Odası Takımı

Bohem stili yansıtan yatak odası takımlarından hoşlanıyorsanız o halde Diamond modeli tam da size göre olacaktır. Bu ürün, Osmanlı döneminden kalan ihtişamı en güzel şekilde sergilerken, kendinizi sarayda gibi hissetmenizi sağlayacak motifleri ile de her zamankinden çok daha mutlu hissetmenizi sağlayacaktır. Diamond yatak odası takımının en önemli özelliği dört bir yanından uzun hasta parçalarına yer verilmiştir. Aynı zamanda karyolanın en üst kısmında da cibinlik bulunur. Oldukça estetik bir tasarıma sahip olan Diamond yatak odası, güne enerjik başlamanız için gereken her türlü detayı barındırıyor.

Klasik Yatak Odası Takımı

Evlerde zamansız şıklık yaratmak için en ideal seçeneklerden biri de klasik yatak odası takımlarıdır. En özel alanlarınızdan biri olan klasik yatak odalarında modern hatlardan kesinlikle uzaklaşılmıyor. Fakat ilgi çekici renklerden de kesinlikle ödün verilmiyor. Hemen her türlü zevke hitap eden ve büyük bir kitleye hitap eden klasik yatak odası takımları, içerisinde karyola ve şifonyer gibi fonksiyonel ürünler barındırmaktadır. Aynı zamanda geniş bir gardırobu olan takımda mükemmel detaylar sizleri bekliyor.

Geleneksel Yatak Odası Takımı

Az ya da çok hemen herkes evinde kültürümüzü yansıtan geleneksel detaylara yer vermek istemektedir. 216 Furniture tarafından tasarlanmış olan geleneksel yatak odası takımlarında , zarif desenler kullanılmış olup, yüksek oranda kalite söz konusu olduğundan çok daha uzun yıllar boyunca kullanım imkanı yaratılmıştır. Aynı zamanda bu takımda yer alan estetik geçişler de sizleri büyülemek için yeterli olacaktır. Eminiz ki sizler de 216 Furniture yatak odası takımlarına bayılacaksınız!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir