En Trend Koltuk Takımı Modelleri 2022
Blog

En Trend Koltuk Takımı Modelleri 2022

2022 yılı, henüz gelmeden mobilya modasına yeni bir soluk getirdi desek hiç de abartmış olmayız. Birbirinden güzel ve yeni tasarımları ile en yeni koltuk modelleri, markamızın internet sitesinde yer almaktadır. Tamamen kendi zevkinize göre satın alabileceğiniz ve kendi evinize uygun olarak döşeyebileceğiniz koltuk modelleri, her sene bir öncekine göre daha lüks ve modern tarzda kendini göstermektedir. Trend koltuk modeli almak isteyenler, bizce mutlaka internet sitemizin ve mağazalarımızın ürünlerine bakmalı ve daha sonra karar vermelidir.

Sunshine Koltuk Takımı Modeli

Sunshine Koltuk Takımı Modeli

Koltuk takımında sürrealist çalışılır mı?’ demeyin. Son derece eşsiz görüntüsü ve oldukça ciddi uğraşlar sonucunda üretilmiş olan model, birçok çiftimizin de yeni evlerinde kullanmak amacı ile en çok tercih ettiği modeller arasında yer alıyor. Tamamen lüks bir tasarım amacı güdülerek oluşturulmuş olan modelde, koltuklarda bulunan yeşil renk ön plana çıkmaktadır. Kahverengi ve şeftali tonlarının bir arada kullanıldığı ikili koltuk, belirsiz şekil tasarımı ile sürrealizmin doruklarında bir modele kavuşmanıza da ayrıca imkan sağlamaktadır. Havalı koltuk takımı modelleri almak isteyenler sitemizi ziyaret edebilirler.

Tulip Koltuk Takımı Modeli

Hem oldukça şık ve lüks görünmesini istediğiniz evleriniz hem de ofisleriniz için en uygun modellerden birisi olacak şekilde karşımıza çıkan Tulip, ortamda ciddi bir hava yaratmak isteyen kişilerin favorisidir. Hem oldukça ağır görünen, hem estetik tasarımı ile hayran bırakan hem de çok rahat olan ve kaliteli malzemelerden yapılmış olan bu koltuklar lüks tasarım koltuk modelleri ilgisini çeken herkesin mutlaka incelediği modeller arasındadır. Devlet dairelerinde ve buna benzer önemli misafirlerin karşılanmış olduğu yerlerde de Tulip çokça tercih edilir.

Salyangoz Koltuk Takımı

Salonlarında farklı renk kullanmak isteyenler için de firma olarak birçok seçeneğimizin mevcut olduğu bilgisini verebiliriz. Salyangoz koltuk takımı özellikle eğlenceli koltuk takımı edinmek isteyenler tarafından satın alınabilir. Turuncu ve sarı arasında yer alan rengi, oldukça marjinal tasarımı, dikkatleri kısa sürede üstüne çekmektedir. 1 üçlü ve iki tekli koltuktan oluşan ve koltuk köşeleri iç içe geçen spiral şeklindeki tasarımı ile adeta bir salyangozu andıran model, tam bir tasarım ürünüdür. Bu sebepten ötürü son derece beğenilmektedir. Tasarımı beğendiyseniz, ürün detayları ve fiyat konusunda bilgi almak isterseniz çekinmeden firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Travel Koltuk Takımı

Travel Koltuk Takımı

Kırık beyaz tasarımının ön planda olduğu bu model, bir berjer ve oldukça şık bir şekilde döşenmiş koltuğun kombin edilmesi ile oluşturulmuş. Yaratıcı detayların ön plana çıktığı model, ofis koltuk takımı olarak çok rahat bir şekilde kullanılabileceği gibi, küçük boyutlu evlerde ya da daha az eşya kullanmayı seven ve minimal bir yaşam tarzınızı belirlemiş olan kişilerin evlerinde de gönül rahatlığı ile kullanılabilmektedir. Travel koltuk takımı son derece modern bir görüntüye sahip olan modeller arasında bulunur.

Buffalo Koltuk Takımı

Desenli koltuk takımı özellikle kapitone detayları seven ve işçiliğe önem veren kişiler tarafından beğenilecek. Son derece şık şekli ve kahverengi- mavi turuncu renkleri ile son yılların favorisi ombre detayının kullanıldığı bu model, salon takımınıza bir bakanın tekrar bakmasına zemin hazırlayacak. Buffalo koltuk takımı şık detaylara sahip olduğu gibi göz yormayan bir özelliğe de sahip. Dolayısı ile hem klişenin hem de modern tarzın bu denli yansıtılması, pek çok kişinin ilgisini çekiyor. Firmamızın diğer modellerini incelemek ve sipariş vermek için de iletişime geçebilirsiniz. Ekibimiz sizlere yardımcı olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir