En Trend Yemek Odası Takımı Modelleri 2022
Blog

En Trend Yemek Odası Takımı Modelleri 2022

Yemek odaları, evimiz içerisinde karakterimizi en fazla yansıttığımız, içerisinde en fazla bizden parçalar olan alanlardır. Salon takımları, TV ünitesi ile beraber karakterimizi ve tarzımızı ortaya koymuş olduğumuz yemek odaları hem kendimiz hem de misafirlerimizi ağırlamış olduğumuz yerlerdir. Yemek odası takımı kişilerin hem bütçesine hem de aynı zamanda zevklerine göre binlerce farklı modelde üretilmektedir. Konsolundan aynasına, klasik ve lüks tasarımın kullanıldığı firmamız, bireysel ve kurumsal müşteriler için mobilya tasarımı ve satışı gerçekleştirmektedir. En trend yemek odaları, siz değerli müşterilerimizin ilgisi ve kullanımı için internet sitemizde yer almaktadır.

Aqua Yemek Odası Takımı

Aqua Yemek Odası Takımı

Lüks yemek odası satın almak isteyen ve en sevdiği renk mavi olanlar için oldukça ideal bir model olan Aqua, uzun zaman boyunca yapılan görüşmeler ve çizimler sonrasında çizimlenmiştir. Gördüğünüz anda vurulacağınız ve asla yanından ayrılmak istemeyeceğiniz takım modern tasarımın lüks ile buluşması sonucunda ortaya çıkmış ve her bir detayı ile göz kamaştıran konuma gelmiştir. Siyah desenli konsolun mavi tonu ile öne çıkan koltukları ile olan uyumu, sadece sizin değil, misafirlerinizin de gördüğü manzaradan hayran kalmasına imkan sağlayacak. Gönül rahatlığı ile dostlarınızı ağırlamanız için Aqua, harika bir takım oluşturuyor.

Clan Yemek Odası Takımı

Kahverengi ve altın detaylardan asla vazgeçemeyenlerden misiniz? O halde Clan modelin tam da sizin için üretildiğini söylemek mümkün. Yemek masası, konsolu ve sandalyeleri ile son derece estetik ve göz kamaştırıcı tasarımı ile Clan, her türlü salon için gayet uygun bir model oluşturmaktadır. Yemek odası takımları birbirinden güzel görüntüleri ve yıllar boyu kullanılmalarını sağlamak amacı ile özenle oluşturulan tasarımları ile siz değerli müşterilerimizin huzurlarında. Doğrudan şirketimize mail atarak ya da showroomlarımızı ziyaret ederek ürünlerimiz hakkında bilgi alabilir, pahalı yemek odası ve diğer lüks segmentteki ürünleri görüntüleyebilirsiniz.

Falez Yemek Odası Takımı

Beyazın asaletinden vazgeçmek istemeyenler için Falez yemek odası oldukça şık bir görüntüye imza atıyor. Zarif yemek odası almak isteyenler beyaz ve sarı renklerin oda genelinde hakim olduğu bu ürünü satın alabilir. Özellikle küçük salonlarda çok daha büyük bir alan yaratabileceğinden ve ferah bir görüntü elverme potansiyeli olduğundan dolayı, bu takım çok tercih edilir. Bulunduğu yeri olduğundan daha büyük göstermektedir. Aslan detaylı sandalye kolu ile de marjinal bir görüntünün bulunduğu Falez, son derece dikkat çeken bir tasarım. Yeni evli çiftler tarafından da bu modelin çokça beğenildiğini ve tercih edildiğini söyleyebiliriz.

Voyage Yemek Odası Takımı

Voyage Yemek Odası Takımı

Voyage, markanın en dikkat çekici ve en yeni tasarımlarından birisi olmakla beraber hasır detayının mobilyaya uygun bir şekilde işlenmesini ve son derece şık bir görüntü ile yemek odası takımı sunmasını ifade etmektedir. Havalı yemek odası takımları arasında gösterilen model, son yılların hasır modası ile de uyumlu olacak şekilde karşımıza çıkmaktadır. Firmamız, her bir model için farklı fiyatlar belirlemekte arzu ederseniz katalogları inceleyerek fiyatlar hakkında danışabilirsiniz.

Sky Yemek Odası Takımı

Beyaz ve mavinin oldukça güzel bir tonunun bir araya gelmesi ile oluşturulmuş olan Sky, son derece şık tasarımlardan yalnızca bir tanesidir. Siyah, mavi ve egzotik deseni ile göz kamaştıran model, firmanın en gözde ürünleri arasında bulunmaktadır. Farklı yemek odası tasarımı arayanlar pek çok unsurun bir arada uyumlu bir şekilde kullanılması ile kendini belli etmektedir. Sky yemek odası, son derece şık modeller arasında bulunur ve kolayca ön sipariş verilebilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir