216 Furniture Travel Yemek Odası
Blog

Hayatınıza Renk Katacak Yaşam Odası Modelleri

Sürekli yenilenen moda ile yeni trend yaşam alanlarının oluşturulmasında tasarımların altında bulunan 216 Furniture Mobilya imzası, aynı zamanda modaya yön vermektedir. Mobilya modasında öncülük ediyor olmamızda bizlere eşlik eden 216 Furniture sahipleri olan sizlerin önemli roller üstlendiğinizin bilinci içerisindeyiz.

Mobilya Modasına Yön Veren Tasarımlar

Ülke sınırlarını aşan tasarımına kalite ve işlevselliği katıyor olmamız mobilya üretimine yön vermektedir. Bu sayede mutlu ailelerin yaşam alanlarında ihtiyacı olan mobilyalar sizlere uzun yıllar kullanma olanakları sağlar. Özellikle sık taşınmak zorunda olan kişilerin mobilyalarını yıpranmadan uzun yıllar kullanmasında önemli roller üstlendik. Yıllar sonra yine aynı şıklığı ile modern mobilyaların sahibi olmanız bizler için önemli. Nitekim yeni tasarımlara sahip farklı mobilya ürünlerinde geniş yelpazeye sahip olarak sizlerin ihtiyaçlarını karşılamak bizlere gurur vermektedir.

Günümüzü sevdiklerimizle uzun zaman aralığında geçireceğimiz en önemli yerler yaşam odalarıdır. Burada geçirilen günün sohbetlerini yaparken sevdiklerimizle geçirdiğimiz güzel anıların yanında yapacağımız etkinliklerin adreslerinden bahsetmek mümkündür. Böylelikle hayatınıza renk katacak yaşam odası modelleri sizlerin mutluluğunuza şahit olan ana unsurlar oluyor.

Yaşam odalarının en önemli mobilyaları oturma gruplarıdır. Bu anlamda modern tarzda koltuk takımı isteyenler kadar sade ama konforlu isteyenlerde söz konusudur. Özellikle son moda oturma grupları istenilmektedir. Bunun yanında modern ve şık haliyle daha minimalist yaklaşanlar az mobilya ile konfora önem veriyor. Tüm seçenekler için tüketicilere hitap edecek olan mobilyalar günlük yaşamınıza eşlik eden en yakın dostlarınız oluyor. Bu çerçevede günlük yaşamlarınıza en çok zaman ayırdığınız yaşam odalarının tasarımında iç mimarlarımızın önerileri ile sizlere yeni yaşam alanları tesis edilmesi için çalışmalarımızı yürütüyoruz.

Sevdiklerinizle Mutlu Paylaşımların Adresi Yaşam Odaları

Bir anlamda evlerimizin küçük salonları olarak tabir edeceğimiz yaşam alanları bizlerin sevdiklerimizle güzel anılar biriktirdiğimiz yerlerdir. Günün yorgunluğunda soluklanırken içeceğimiz kahveler ve beraber geçirilen aile sinema saatlerinin yanında yeme içme ve atıştırma yerlerinden bahsetmek doğru olur. Aynı zamanda sevdiğimiz dostlarımızla dertleşme adresi olan yaşam alanlarının sizlere enerji veren tasarımlara sahip olması gerekir. Kullanışlı ve ferah bir oda sizin ruhunuzu okşayan yaşam alanlarının adresi 216 Furniture Mobilya’da en modern haliyle sergileniyor.

Leke Tutmayan Kumaşlar

Evinizde kullanacağınız mobilyaların tasarımı ve renkleri herkese göre değişir. Bu çerçevede 216 Furniture Mobilya’da herkese hitap eden mobilyalar istenilen renk ve desenleri ile üretilmektedir. Kuruluşundan bu yana uzman mimarlar ve iç mühendislerin kaleminden çıkan tasarımlar tamamen tüketicilerin talepleri doğrultusunda şekillenmektedir. Bu çerçevede kişinin isteğine göre farklı kumaşlardan bahsetmek mümkündür. Özellikle ev hanımlarının tercihi leke tutmayan ve hemen temizlenen kumaşlardır. Böylelikle gelişen teknoloji ile üretilen yeni tip kumaşlar üzerine sıvı dökülmesine rağmen leke tutmayan ve hemen temizlenebilir özelliklere sahiptir. Bu anlamda ev hanımlarının ihtiyaçları doğrultusunda kumaşlara sahip yaşam alanları oluşturulmaktadır.

İçinizi Isıtan Köşe Grupları

Yaşam alanı içerisinde kişilerin rahat oturum sağlayabileceği oturma grubu önem taşır. Bu çerçevede özellikle salon takımlarından ziyade daha küçük ancak kullanışlı köşe grupları ön plana çıkar. Bu gruplar ailenizle ve sevdiklerinizle daha yakın olma olanakları sunar. Aynı zamanda konforu ile vazgeçilemez özelliklere sahip olan köşe grupları yatılı gelen misafirlerinde yatak odası hüviyetindedir. Açılır koltuklar sayesinde misafirlerinizin konforunu düşünen 216 Furniture Mobilya estetik mobilyalar ile zarafeti ve işlevselliği bir arada sunmaktadır.

Köşe gruplarında oturum ve konfor üst düzeyde olur. Aynı zamanda yaşam alanınızı daraltmaz ve geniş kullanım alanları sahip olmanızda öncüdür. Evinize gelen misafirler açısından daha samimi ortamların oluşmasında etkilidir. Küçük odalarınızı daha büyük ve geniş göstermektedir. Yaşam alanınızdaki halı ve aydınlatma ile TV ünitesi odanızda uyumu sağlayacak diğer mobilyalardır. Aynı zamanda perde bu uyuma eşlik eder. Yaşam alanlarındaki ince çizgiler tasarıma estetiklik kazandırır.

Yaşam odalarınızda ihtiyacınız olan oturma grupları, masa ve sandalyeler ile televizyon ünitelerinin birbiri ile uyumu için gerekli tasarımları yerinde yapıyoruz. Bu durum sizlerin odanızda işlevsellik kazandırırken mutlu aile tablolarının oluşmasında attığımız adımlar yeni tasarımlar için 216 Furniture Mobilya olarak bizlere güç vermektedir. Geniş ürün yelpazemizle evinizde ihtiyacınız olan mobilyalar ile fikirleriniz için teşhir salonlarımıza bekliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir