Şık Tasarımlara Sahip Yemek Odaları ile Evlerinizi Yenileyin
Blog

Şık Tasarımlara Sahip Yemek Odaları ile Evlerinizi Yenileyin

Yemek odaları yemek yenen, zaman geçirilen ve sohbet edilen alanlardan biridir. Odaların içerisinde genel olarak vitrin, yemek masası, sandalyeler, şifonyer ve aynası bulunmaktadır. Geniş boyutlu odalarda ise duvar ünitesi, oturma grubu gibi parçalara yer verilebilmektedir. Bu sayede çok daha iyi bir oda tasarımı yaratılabilmektedir. Hem misafirlere hem de aile bireylerine hitap eden yemek odalarında kullanılacak her bir malzemenin seçimine dikkat edilmelidir. Malzeme seçimi konusunda dikkat edilmesi gereken ilk faktör malzemelerin dayanıklılığıdır. Ardından bu malzemelerin şık ve günümüz dekorasyonuna uyumlu olup olmadığına bakılmalıdır. Yemek odalarınız için kullanabileceğiniz mobilya gruplarına aşağıda yer verilmiştir. Bu yemek odası takımları sayesinde hayalini kurduğunuz yemek odasına kavuşabilirsiniz. Takımların her birinde yaratıcı bir görünüm bulunmaktadır. Takımların detayları kendilerine has olup sizleri 2022 yılının dekorasyonunda gezdirecektir.

Aqua Yemek Odası Takımı

Aqua Yemek Odası Takımı

Yemek odası takımları, uzaktan gören insanları bile kendine hayran bırakacak şekilde olmalıdır. Günün genellikle sabah, öğle ve akşam saatlerinde kullanılan yemek odaları kullanışlı ve şık görünmesi gereken odalardan biridir. Bu odalarda kullanılan yemek masasının şıklığı tüm daveti olumlu olarak etkileyecektir. Aqua Yemek Odası Takımı içerisinde yer alan masa, sandalyeleri ile uyumlu özelliklere sahiptir. Geniş bir tablaya sahip olan masanın kalabalık misafirleri ağırlama kapasitesi bulunmaktadır. Sıradan yemek masası ve sandalyelerinden uzaklaşarak ışıltılı bir evrene giriş yapmak istiyor iseniz bu takımı kullanabilirsiniz. Takım içerisinde yer alan şifonyer, keskin hatlara sahiptir. Şifonyerin üst kısmında ve kapaklarında farklı renklerden yararlanılmıştır.

Clan Yemek Odası Takımı

Yemek odalarınızın sıradan olmasından ziyade daha ilgi çekici olmasını arzu ediyor iseniz Clan Yemek Odası Takımı tercihi yapabilirsiniz. Altın rengin ışıltılı dünyasına adım attığınız bu modelde özgün bir stil söz konusudur. Modelin içerisinde yer alan sandalye, ışıltılı ayak detayları ile göze oldukça çekici görünmektedir. Sandalyenin minder ve sırt kısımlarında kullanılan kumaş oldukça kalitelidir. Modele ait masa incelendiğinde masanın iki ayak ile dengelendiği görülmektedir. Ayakların her ikisi de sarıdan nasibini almıştır. Sarının bol miktarda kullanıldığı bir diğer ürün ise şifonyerdir. Bol miktarda bölmeye sahip olan şifonyer, sizlere rahat bir yemek odası sunmaktadır. Modeli satın alarak mermer desenler ile bir arada kullanabilirsiniz.

Falez Yemek Odası Takımı

Oturma odasında, salonda, duvar ünitelerinde bol miktarda kullanılan beyaz; yemek odalarında da kendini göstermeye başlamıştır. Beyaz rengin ortama sunduğu ferahlatıcı etki sayesinde insanlar odalarında daha sık vakit geçirmeyi amaçlamaktadır. Beyaz rengin altın renk ile bir araya gelerek çıkardığı özgün tasarım Falez Yemek Odası Takımı içerisinde yer almaktadır. Takımda sizleri yarı yolda bırakmayacak bir estetik geçiş söz konusudur. Modele ait sandalyelerin sırt kısmında yuvarlak altın süslemeler bulunmaktadır. Sandalyelerin ayaklarında, masanın ayağında ve şifonyerin kapaklarında da altın renk göze çarpmaktadır.

Gio Yemek Odası Takımı

Beyaz rengin sadeliğini sandalyelerine taşıyarak içinizi açmayı planlayan bu takımda beyaz masa kenarları göze çarpmaktadır. Takım içerisinde yer alan her bir parça özenli bir şekilde hazırlanmıştır. Modelde bulunan şifonyerde koyu bir renk göze çarpmaktadır. Gio Yemek Odası Takımı sizlere özgün tasarımı modern çağların etkisinde sunacaktır. Takım sayesinde rahat bir yemek deneyimi yaşar iken aynı zamanda şıklığın etkisi altında kalacaksınız.

Sky Yemek Odası Takımı

Estetik detaylara sahip sandalyeleri ile sizleri çağın ötesine taşıyacak bu takım minimalist şekilde tasarlanmıştır. Takımın minimalist yaklaşımı belirlemesi, bu takımı küçük odalarınızda da kullanabileceğiniz anlamına gelmektedir. Sky Yemek Odası Takımı içerisinde en çok göze çarpan kısım yemek masasının parlak ayaklarıdır. Ayakların rengi ile şifonyerin ön kısmın bulunan yuvarlak detayın rengi benzerlik göstermektedir. Bu takımı satın alarak evlerinizde ideal bir yemek odası tasarımı yaratabilirsiniz.

Voyage Yemek Odası Takımı

Voyage Yemek Odası Takımı

Geometrik şekillerin güzelliğinden yararlanan bu takım sayesinde dekorasyonunuzu farklı kılabilirsiniz. Takım içerisinde ilk dikkat çeken kısım masada bulunan özgün ayak tasarımıdır. Masanın ayaklarında yer verilen altın detaylar şifonyerin ayaklarına da yansımıştır. 2022 yılı en güzel yemek odası takımları listesine girmeye aday olan bu ürün sizlere aydınlık bir yemek odası sunacaktır. Voyage Yemek Odaları ile parıltılı bir odaya sahip olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir