216 Furniture Salyangoz Koltuk Takımı
Blog

Tasarımları ile Evinize Şıklık Katın Lüks Mobilya

Lüks bir gereksinim değildir fakat hayatın içinde hayata güzellik katan şeylerden bir tanesidir. Bir kapıdan girdiğinizde gözünüze çarpan şık ve lüks tasarım mobilyalar ruhunuzu okşar ve kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlar. Mobilyalarınızdan, evinizin düzeninden mutlu değilseniz evlerinize güzellik ve ihtişam katacak lüks mobilya tasarımları ile evinizi canlandırıp baştan yaratabilirsiniz.

İçinize sinen dekorasyonu her zaman bulmak kolay değildir hatta oldukça zaman alan ve çaba isteyen bir şeydir. Lüksün, güzelliğin aynı zamanda konforun ön planda olduğu bir ortam yaratabilmek için biraz çaba harcamanız gerekebilir. Evinizin için aynı zamanda stilinizi, tarzınızı da yansıtan sizi temsil eden bir şeydir. Lüks mobilya tasarımları ile hem tarzınızı yansıtabilir hem de evinizi şıklık ile buluşturabilirsiniz.

Yaşam Alanlarınızı Lüks Mobilya Modelleri ile Güzelleştirin

Küçük dokunuşlar ile ev ortamınız bir anda bambaşka bir şekle bürünebilir. Ev ortamı ruh halini ve psikolojiyi en çok etkileyen şeylerden bir tanesidir. Dekorasyon üzerinde yapacağınız belli değişiklikler ev ortamınızı değiştirdiği gibi ruh halinizi de hızlı bir şekilde değiştirip yaşamınıza bir anda kalite katacak. Tüm günün yorgunluğunu atacağınız size özel o alanlar ne kadar gözünüze hitap ediyorsa ruhunuza da bir o kadar edecektir. Lüks mobilya tasarımları ile evinizin güzelliğine güzellik katacaksınız.

Hem Rahat Hem Şık Lüks Mobilyalar

Hayatımızın uzunca bir zamanı evlerimizde geçiyor. Bu zamanları kaliteli ve rahat geçirmek ise bizim elimizde. Tarzımızı yansıtan lüks ve şık mobilyalar ile evimiz hayatımızın sadece bir parçası değil odak noktası haline gelebilir. Kendinize oluşturacağınız o alan, seçeceğiniz lüks mobilya tasarımları ile de sizi yansıtmalıdır.

Fakat lüks denince akıllarda canlanan şeyin rahatsızlık verici mobilyalar olmasıdır. Siz de böyle düşünenlerdenseniz elbette ki yanılıyorsunuz. Bir mobilyanın şık ve lüks olması rahat olmayacağı anlamı gelmez. Rahatlığın tadını çıkarırken bir yandan da gözünüze hitap eden ufak dokunuşlar ile evlerinizi güzelleştirip dönüştürebilirsiniz. Lüks koltuklarınızı üstüne koyacağınız sade kırlentler odanın havasını bir anda değiştirecektir. Ufak dokunuşlar evinize zannettiğinizden daha kolay şekilde istediğiniz sade ama şık etkiyi verecek.

Göz Alıcı Dekorasyon Önerileri

Bazen sadece zevkli olmak yetmez. Araştırmanız ve eviniz için en doğru mobilyaları bulmak bazen zaman alabilir. Hem sadelik hem de lüks kullanımı bir arada yaşamak istiyorsanız birkaç ufak detaya dikkat etmeniz gerekir.

Seçeceğiniz mobilyaları sade aksesuarlar ile canlandırabilir bambaşka bir hava katabilirsiniz.

Lüks demek karmaşa demek değildir. Sadelik güzelliğin ortaya çıkmasını sağlar. Karmaşadan uzak fakat şık ve lüks mobilya tasarımları ise kaliteli bir dekorasyon için vazgeçilmezdir.

Mobilya ve aksesuarların yanında bitkiler dekorasyonu ve eşyalarınızı ön plana çıkarır. Bitkiler evinize ve mobilyalarınıza renk katarak tekdüzelikten kurtaracaktır evlerinizi.

Seçeceğiniz her mobilyanın birbiri ile uyum içerisinde olması ve renklerinin birbirini tamamlaması oldukça önemlidir. Bambaşka renkler ve uyumsuz desenler karmaşadan başka bir şey yaratmayacaktır.

Mobilya yerleşimi, birbiri ile orantılı şekilde yerleştirilen mobilyalar modern ve şık görünümün tamamlayıcısı olacaktır. Uyum şıklığın tamamlayıcısıdır bu konumda.

Tüm bu kriterleri uygun bir aydınlatma ile tamamladığınızda mobilyalarınızın güzelliği ve yaratmak istediğiniz şıklık çabasız ve eforsuz bir şekilde ortaya çıkacaktır.

Lüks Ev Dekorasyonu Kullanımı

Evin girişi. Bir evin içerisine girdiğinizde dikkatinizi çeken ilk yer neresidir hiç fark ettiniz mi? Tabi ki evin giriş kısmı. İlk intiba çok önemlidir derler bu evler için de oldukça geçerli olan bir kuraldır. Evin giriş kısmının lüks mobilya tasarımları ile canlandırılması son derece dikkat çekecek ve sizi iyi hissettirirken misafirlerinizin gözlerini kamaştıracak.

Yatak odaları. Giriş kısmından sonra ilk aklınıza gelen yer salon ise yanılıyorsunuz. Sizin için evin içerisinde en özel olan alanlardan bir tanesi yatak odaları. Kapınızı kapattığınızda dünya tamamıyla dışarıda kalıyor. O halde zevkinize en hitap etmesi gereken yerlerden bir tanesi yatak odaları olacak. Lüks mobilyalarınızı rahatlık ile tamamlayıp tadını çıkartabilirsiniz artık bu rahatlığın.

Avizeler. Avizeler evin havasını bir anda değiştiren eşyalardan bir tanesidir. Görkemli ve şık bir avize tüm evinizin görünüşünü baştan aşağı değiştirebilir ve bir an da şıklık katabilir ortama. Işığın rengini ise mobilyalarınızın tamamlayıcısı olarak kullanabilirsiniz.

Sadelik. Lüks denince akla karmaşa, çok fazla eşya ve abartı geliyor olabilir. Fakat artık bu lüks tasarımları ve evleri oldukça sade mobilyalar ile sağlamak mümkün. Sadeliğin ve lüksün buluştuğu mobilyalar ile evleriniz daha aydınlık ve şık olacak.

Küçük Dokunuşlar ile Lüks Ev Dekorasyonu

Mobilya seçimleriniz ne olursa olsun evinizi ufak dokunuşlar ile daha iddialı ve daha lüks hale getirmek aslında sizin elinizde.

Daha şık bir görünüm için ışığın önemi oldukça büyük olacaktır. Beyaz ve mavi alt tonlu soğuk ışıklar yerine sarı ve sıcak tonları tercih etmeniz salonunuzu daha şık ve doğal gösterecektir.

Ufak dokunuşlar denince küçük ev aksesuarlarından örnek vermemek olmaz. Şamdanlar, vazolar, ışıklar ve çerçeveler… Mobilyalarınızı tamamlayacak küçük eşyalar şıklığın tamamlayıcısı olacaktır. Yapacağınız o ufak dokunuşlar lüks mobilya tasarımlarınızı bambaşka bir şey haline getirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir