216 Furniture Sky Yemek Odası
Blog

Yemek Odası Dekorasyon Önerileri

Yeni yıl ile birlikte yemek odalarınızda da yeni trend şık bir dekorasyon önerileri sizin de evinize renk katar. Son zamanlarda evlerimizde daha çok zaman geçirmeye başladık. Nitekim akşamları günün yorgunluğunu attığımız ve sevdiklerimizle yemekler yiyebildiğimiz yemek odaları sabahları da kahvaltı sonrası vedalaştığımız yerlerden oluyor.

Yemek Odası Takımının Konulacağı Yer Dekorasyon İçin Önemli

Yemek odası önerileri söz konusu olunca bu takımınızı nereye koyacağınızda önem arz eder. Yemek masaları genelde salona konulmaktadır. Bu anlamda oturma grubunuz, perdeleriniz ile duvar ünitenizin yemek odası takımına uyumlu olması gerekecektir. Başlı başına bir yemek odası oluşturacaksanız tamamen tasarım size ait olabilir.

Yılların deneyimi ile yemek odalarının kullanımında yemek dışında toplantıların yapılmasına da mahkum olması sizlerinde yeni keşifler aramaya çıkmanıza neden olanlardan. Özellikle ev hanımlarını mutfakta zaman geçirmesi yemek masalarının buralarda olmasından kaynaklanmaktadır.

Yeni Trend Yemek Odası Takımları

Yemek odalarında yeni tasarımlar her zaman haberlere ve medyaya konu olanlardan. Gündelik olarak yemek yeme ihtiyacını gördüğümüz masaların tasarımlarının altında büyük markalar ve mühendisler yatıyor. Sandalyeleri, ayak kısımları, şifonyerleri ile yemek odası aksesuarları ile bir bütünlük kazanıyor. Bu bütünlüğü sağlayan tasarımlarda önemli.

Kullanıcı olarak herkesin bir beyanı ve fikri mutlaka olmaktadır. Kullanış açısından tüketicilerin taleplerine kulak veren 216 Furniture 2001 yılından bu yana sektörde önemli yerler edinmiş el emeği ve teknoloji ile uzmanlaşmıştır.

Arka alanı soluk olan ahşap sandalyelerle eşleştirilmiş beyaz bir masa size sadelik katabilir. Masanın üzerinde bazı renkli çiçeklerin kullanılması, renkli sanat eserlerinin kullanılması da ayrı bir güzellik katıyor. Yemek sohbetlerinde sizlere sıcaklık verecek bu canlı renkler gününüzün de yıldızı olmaya aday olabilir.

Küçük Alanlar İçin Yuvarlak Masa Grupları

Yemek masası için daha küçük alanlarınız bulunuyorsa yuvarlak bir masa türünü seçebilirsiniz. Bu masalar insanlara daha sıcak gelir. Yuvarlak masanın herkese aynı mesafede olması daha sosyal olduğu anlamına gelmektedir. Samimi bir ortam istiyorsanız bu tip masalar tercih edilebilir. Küçük alanlar için daha estetik ve zarif görünen masalara eşlik edecek sandalyelerde tasarımlarınıza göre şıklık katar.

Sunshine Yemek Odası Takımı

Yemek masalarında ince detaylar önemlidir. Dekoratif görünüme önem verenlerin masası Sunshine evinize ve odanıza ferahlık veriyor. Konsol ile masanın üzerinin mermer görüntüsü şık ayaklarla tamamlanmış. Modern tasarımlar yansıtan Sunshine 2022 yılının trend yemek odası önerilerinden biri.

Kusursuz Bir Tasarım İmera Yemek Odası Takımı

Kusursuz bir tasarıma sahip yemek odası takımı istiyorsanız bunun yaratıcısı olmalısınız. 216 Furniture olarak sunduğumuz İmera Yemek odasının tasarımının da kusursuz olduğu inancındayız. Tasarımında altın renkler bulunuyor. Metal konsol ayaklarıyla odanızın atmosferini değiştiriyor.

 Bufalo Yemek Odası Takımı

Şık ama sade bir tasarım olsun diyenlerdenseniz Bufalo Yemek Odası tam size göre diyebiliriz. Modern duruşu ile evinize heyecan katacak olan takımın metal ayakları, özel tasarım sandalyeleri, konsolundaki şık ince detaylar en zarif haliyle evinize geliyor.

Lenka Yemek Odası Takımı

Pembe ve kahverengiyi bir arada sunan Lenka yemek odası takımında ağırlıklı olarak altın rengi kullanılıyor. Masa ayaklarının yine başka yerde göremeyeceğiniz özel tasarımı söz konusu. Masa ile şifonyerin üstündeki mermer yüzeyde bir başka dikkat çekici özellikleri oluyor.

Salyangoz Yemek Odası Takımı

Dikkat çeken yemek odalarından birine sahip olmak için Salyangoz Yemek Odası takımının ilginç dizaynı size modern tasarımlar eşliğinde sunuluyor. Yine eşsiz bir tasarımdan bahsetmek mümkün. Konsolda bulunan ince kıvrımlar, ince el işçiliği, deri döşenmiş masa ayağı odanıza cazibe merkezi haline getirecek tarzda.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir