Estetik Yemek Odası Takımı
Blog

Yemek Odası Takımlarının Işıltısı ile Tüm Evinizi Güzelleştirin

Yemek odası dekorasyonu yalnızca yemek odasını değil tüm evi ilgilendirmektedir. Eve gelen misafirler ilk olarak oturma odası ya da salonda oturmayı tercih etseler de yemek yeme amacı ile yemek odalarına geçmektedir. Sohbet amaçlı olarak da kullanılabilen bu odanın dekorasyonuna özel gösterilmelidir. Yemek odasının dekorasyonunun en az diğer odalarınki kadar umursanması gerekmektedir. Bu odalarda kullanılacak malzemelerin kalitesinden boyutuna kadar her detayı oda ile uyumlu olmalıdır. Yemek odaları için alınabilecek malzemeler ayrı ayrı satın alınabileceği gibi bir arada da alınabilmektedir. Yemek odasında ihtiyaç duyacağınız malzemelerin tamamına yemek odası takımları sayesinde ulaşabilirsiniz. Yemek odası takımlarında genel olarak yemek masası, vitrin, sandalyeler, şifonyer, ayna yer almaktadır. Bazı takımlarda ise komodin, yan sehpa gibi ürünler de dahil edilmektedir. Aşağıda yer alan yemek odası takımları sayesinde evlerinize ışıltı katabilirsiniz. Bu takımlar ile hem kendinizi hem de aile bireylerinizi şımartabilirsiniz.

Falez Model Yemek Odası Takımı

Beyazın estetik dokunuşlarını sarının ışıltılı tonları ile bir araya getiren bu model yemek odalarınıza huzur verecektir. Modelde beyaz tonun üzerine altın desenler yapılmıştır. Falez Model Yemek Odası Takımı sayesinde içinizi aydınlatacak ve gözünüzü yormayacak bir oda dekorasyonu ortaya koyabilirsiniz. Kalitesi sayesinde sizleri yarı yolda bırakmayacak bu model mermer detaylı zeminler ile güzel bir uyum yakalayabilmektedir. Modeli ayrıca beyaz bir çiçek ya da küçük objeler ile de kombin yapabilirsiniz.

Gio Model Yemek Odası Takımı

Şifonyerinde ve masasında barındırdığı koyu renkleri sandalye kumaşı ile açan bu model sizlere özgün bir dekorasyonun imzasını atmaktadır. Modelin içerisinde benimsediği stil genel olarak modern olsa da klasik stilin izleri de görülmektedir. Gio Model Yemek Odası Takımı sayesinde eğlenceli yemekleriniz için bir mekân yaratabilirsiniz. Özellikle geniş odalarda kullanıma uygun olan bu modeli koyu renk duvarlarınız ile kombin yapabilirsiniz. Modeli ayrınca mermer desenli parkeleriniz ile kullanarak odalarınızın doğallığını artırabilirsiniz.

Aqua Model Yemek Odası Takımı

2022 yılının temsil etmek amacı ile tasarlanan bu model adından sıkça söz ettirecek bir güzelliğe sahiptir. Aqua sandalyeler ile tasarlanan modelde altın renk süslemeler göze çarpmaktadır. Sandalyelerin ayaklarında siyah bir ton göze çarpmaktadır. Sandalyelerin kumaşı kaliteli olup sizleri rahat ettirecek tarza sahiptir. Sandalyelerin minderinde ise sizlerin rahat etmesi amacı ile kalın bir tasarım söz konusudur. Aqua Model Yemek Odası Takımı şifonyerinde keskin kenarlar ve altın detaylar yer almaktadır. Şifonyerin kapakları ile masanın ayakları aynı renkte dizayn edilmiştir. Modern bir stili benimseyerek üretilen takımda kullanışlılık ön plandadır.

Clan Model Yemek Odası Takımı

Sizlere değer veren bu takım göz zevkiniz için oldukça estetik bir tasarıma sahiptir. Takımda yer alan her bir detayda ışıltıyı derine kadar hissedebilirsiniz. Clan Model Yemek Odası Takımı sayesinde güzellik algısını fark edeceksiniz. Modelde yer alan sandalye beyaz kumaşa ve altın ayaklara sahiptir. Altın ayaklar yalnızca sandalyede değil masada da bulunmaktadır. İki geniş sütun üzerinde dengede duran masa geniş bir tablaya sahiptir. Masa sayesinde yalnızca çekirdek aileleri değil geniş aileleri de ağırlayabilirsiniz. Clan şifonyer diğer şifonyerlerden daha işlevsel olması amacı ile çok gözlü bir yapıya sahiptir. Şifonyer sayesinde rahatlığa erişir iken aradığınız eşyaları çok kısa bir süre içerisinde bulma lüksüne de ulaşacaksınız.

Voyage Model Yemek Odası Takımı

Voyage modelde en göze çarpan detayın ayak tasarımı olduğu görülmektedir. Ayaklarında ışıltılı bir rengi barındıran bu modelde kişisel tasarımlar esas alınmıştır. Şifonyerinde yarım daire şeklinin benimsendiği model sayesinde geometrik detayların güzelliğe evlerinizde kavuşabilirsiniz. Işıltılı olan bu modeli açık renk zeminle ya da koyu renk bir duvar ile kullanarak kendinize hoş bir kombin yaratabilirsiniz. Voyage Model Yemek Odası Takımı ile yalnızca yemek odanızı değil tüm evinizi süsleyebilirsiniz.

Sky Model Yemek Odası Takımı

Sky Model Yemek Odası Takımı

Sky Model Yemek Odası Takımı özgün bir rengi benimseyerek sizlere yaratıcı bir oda sunmayı amaçlamaktadır. Modelde yer alan her bir parçanın kendine ait bir güzelliği bulunmaktadır. Modelin sandalyeleri rahatlık konusunda bir numara iken masası dayanıklı bir yapıdadır. Şifonyer ise geniş hacmi sayesinde yemek odasında sizlere yardımcı olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir