Yemek Odası Trenlerinde Baştan Çıkaran Modeller
Blog

Yemek Odası Trenlerinde Baştan Çıkaran Modeller

Yemek odaları evlerde sık kullanılan, ev sakinlerinin karakterini yansıtan odalar arasındadır. İçerisinde kullanılan eşyalar, bu odada sık vakit geçirebilmenizi sağlamaktadır. Salon takımlarına ve TV ünitelerine yer verilen odalarda yemek odası takımları da kullanılmaktadır. Hem bireysel hem de aile olarak mutluğun sağlanabilmesi için gerek yemek odası gerekse de diğer odaların dekorasyonuna özen gösterilmelidir. Evde kullanılan eşyalar doğru seçilir ise aile sakinlerine huzur ve mutluluk verecektir. Yemek odalarında yer alan konsol, duvar ünitesi, yemek masası, vitrin ve sandalye gibi eşyaların birbiri ile uyum sağlaması önemlidir. Aşağıda hem trend listesine girerek adından söz ettiren hem de sizi baştan çıkarmaya aday 6 model yer almaktadır. Bu modellerden yardım alarak evinizi kendi enerjinize göre döşeyebilirsiniz.

Aqua Takım

Aqua Takım

Masası ve sandalyesi ile lüks bir görünüme sahip olan bu takım, sık tercih edilenler listesindedir. Takımda yer alan mavi tonları sizi ayrı bir dünyaya sürüklemektedir. Uzun yıllar boyunca düşünülerek hazırlanan bu takım, özel çizimler neticesinde ortaya çıkmıştır. İlk gördüğünüz zaman sizi etkisi altına alacak ve bırakmayacak bu takımı severek kullanacaksınız. Takımda şık detaylar lüks parçalar ile buluşarak hoş bir kombin ortaya koymaktadır. Takımın her detayı göz kamaştıracak bir konumdadır. Siyah desenlere sahip olan konsolda mavi ton ön plana çıkmaktadır. Bu tonu koltuklarınız ile kombin yapabilirsiniz. Bu eşsiz yemek odası takımı ile evinizde dışardaki manzaradan daha güzel bir manzaraya sahip olabilirsiniz. Yalnızca sizi değil misafirlerinizi de mutlu edecek bu takım ile mükemmel bir yemek keyfi yaşayabilirsiniz.

Clan Takım

Kahve tonlarından şaşmayan insanlar için bu takım üretilmiştir. Takımda kahve tonlarına ek olarak altın detaylara da yer verilmiştir. Clan model içerisinde yemek masasından konsola sandalyeden vitrine kadar pek çok parça barındırmaktadır. Estetik geçişleri ve çağın gerektirdiği detayları ile gözünüzü alamayacağınız bu modeli severek kullanabilirsiniz. Hem salon hem de yemek odaları için ideal yemek odası takımı sayesinde misafirlerinizi rahatça ağırlayabilirsiniz. Yalnızca bir yıl değil her yıl kullanmak isteyeceğiniz model, huzurlu bir yemek keyfi sunacaktır. Özen ile oluşturulan takımın ergonomik tasarımı sayesinde rahat hissedebilirsiniz. Hem kalabalık hem de çekirdek aileleri ağırlayabileceğiniz takımı internet sitemizde bulabilirsiniz.

Voyage Takım

Özgün bir tarz ile sizleri kendisine hayran bırakacak bu takımda zarafetin etkisini hissedebilirsiniz. Zarif yemek odası takımı dendiği zaman akla gelen Voyage, dikkat çekici tasarımları ile sizleri kendisine hayran bırakacaktır. Takımın her bir parçasında hasır detayları görebilirsiniz. Son derece şık görünümü ile odalarınıza enerji katmaya hazırlanan takımda 2022 modasına şahit olabilirsiniz. Son yıllara ait hasır modasını özgün bir biçimde işleyen modelin renk geçişleri oldukça başarılıdır. Modelin ayak detaylarında abartısız bir dekor yer almaktadır.

Falez Takım

Beyazın sadeliğine ve asaletine kendini kaptırmak isteyen insanlar için bu takım üretilmiştir. Takımda beyazın farklı tonları başarılı bir şekilde işlenerek şık bir görünüme imza atılmıştır. Bu şık yemek odası takımı ile aradığınız görünümü yemek odalarınız ya da salonlarınızda yaratabilirsiniz. Beyaza ek olarak sarı tonlarına da yer veren ürün, özellikle küçük odalar için uygundur. Küçük alanların büyük bir oda gibi görünmesini sağlayacak bu model, ferahlığı sizlere sunacaktır. Falez sandalyelerin her birinde aslan detaylara yer verilmiştir. Sandalyelerin kol kısmında marjinal bir görünüm yer almaktadır. Dikkat çeken bu takımı misafirleriniz ya da aile bireyleriniz ile kullanabilirsiniz.

Sky Takım

Sky Takım

Hem beyaz hem de mavinin farklı tonlarından esinlenerek ortaya çıkarılan bu modeli çok seveceksiniz. Modelde şık tasarımların yanı sıra estetik bir görünüm de yer almaktadır. Estetik yemek odası takımı arayışında iseniz bu modeli tercih edebilirsiniz. Ergonomik masa ve sandalye takımı sizi kendisine hayran bırakacak cinstendir. Modelin egzotik desenleri sayesinde farklı dünyadan esintilere sahip olabilirsiniz.

Klasik Takım

Evlerinizde klasik ruhun izlerini arıyor iseniz bu takımı tercih edebilirsiniz. Klasik yemek odası takımı sayesinde saraylara layık bir yemek keyfi yaşayabilirsiniz. Takımda yer alan şık geçişler, sizleri kendisine hayran bırakacaktır. Takımda kullanılan altın varak ve işlemeler sayesinde 2022 trenlerinden birine evinizde yer verebileceksiniz. Takım içerisinde yemek odası için ihtiyacınız olacak her parçaya sahip olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir